Nie za bardzo gorączkujesz się tym "sypaczem"? Każdemu kto ma parę groszy wolno sprzedawać, kupować,wystawiać nierealne oferty.
I dlaczego uważasz zysk 10% (z dywidendy) za filantropię? O ile nie ma zagrożenia bankructwem spółki (na razie nie widzę takiego zagrożenia), to posiadanie tego waloru w przedziale od 1 grosza nawet do 5 zł nie jest filantropią. Osobiście będę zastanawiał się nad sprzedażą po przebiciu tej piątki. Chyba podobnie myśli więcej posiadaczy, bo nie widzę też za dużo chętnych do sprzedaży.
A zabawy w podbitki? Skoro jest nudno..............