Jaki maksymalny kurs obstawiacie w 2016r?
Osobiście uważam, że dywidenda i/lub dobre wyniki podciągną kurs przed którymś z raportów w okolice 3.60-3.70.
Pani Prezes w wywiadzie, choć nie mogła zdradzić szczegółów, potwierdziła, że wyniki za 2015 są zgodne z zakładanymi i dywidenda powinna być wypłacona. W tych ciężkich czasach dla GPW liczy się każde 10% zysku :) Oczywiście przy tych obrotach więcej niż 20k bym nie inwestował.
Jakie są Wasze typy na 2016r ?