Drobni wchodzą pod dywidendę. Sypacz by postawił 1 batonika, a tam na każdym poziomie jest po kilka zleceń. Rok temu też mniej więcej o tej porze wchodziłem pod wyniki tylko wtedy płaciłem trochę ponad 3.40, a wyjście po paru tygodniach było ponad 3.80.