A czy ja kiedykolwiek pisałem o bankructwie? Wyśmiałem tylko twoje pisanie...
2,96...
I nie bronię ci patrzeć na wyniki. Ani wyciągać z tego wniosków, jakie prezentujesz.
Tylko że inni też na nie patrzą. I co?
Kurs spada od lat i popytu też od dawna nie ma. TO SĄ FAKTY.