Dnia 2016-04-30 o godz. 11:22 ~wykres napisał(a):
> Ja trzymam akcje od zeszlego roku ze srednia 3,3 i nie wazne jest jaki teraz jest kurs. Zeszloroczna dywidenda + tegoroczna i licze ze jeszcze w przeciagu kilku lat otrzymam kolejne. Do tego kurs z pewnoscia w ciagu kilku lat bedzie wyzszy o minimum kilkadziesiat procent. Lepiej niz u Banksterow.
Co za dziecinada. Podszywasz się pod nicka kogoś, co pisze tu od dawna na stałym IP 78.28.33 i walisz pierdoły, że nieważne, jaki jest kurs, bo kiedyś urośnie. Ty też z pewnością kiedyś urośniesz.