Dnia 2016-04-30 o godz. 11:22 ~wykres napisał(a):
> Ja trzymam akcje od zeszlego roku ze srednia 3,3 i nie wazne jest jaki teraz jest kurs. Zeszloroczna dywidenda + tegoroczna i licze ze jeszcze w przeciagu kilku lat otrzymam kolejne. Do tego kurs z pewnoscia w ciagu kilku lat bedzie wyzszy o minimum kilkadziesiat procent. Lepiej niz u Banksterow.
to jest najfajniejsze w powyzszym poscie:
"Do tego kurs z pewnoscia w ciagu kilku lat bedzie wyzszy o minimum kilkadziesiat procent. " - tu tak piszą, ze "z pewnoscią" od lat...
Ale podoba mi sie pomysł z drugim wykresem na forum ;)
Teraz tu dopiero niektórzy bedą zastanawiać się, który wykres jest którym... ;)
proponuję, by wiecej osób pisało jako wykres - wtedy dopiero zrobi sie wesoło! ;)