Dnia 2016-04-29 o godz. 17:48 ~wykres napisał(a):
> Sorki Panowie. Ja tylko sie tak drocze. Od nastepnego tygodnia jedziemy na 4 zl.
ale mam fanów... - toś mnie gościu rozbawił ;)
masz pecha, panie niby "wykres" - mojego IP nie podrobisz...
ale musisz być nieźle sfustrowany i zdesperowany, skoro zniżasz się do takiego podszywania pode mnie...
pewnie zabolało dziś to 3,58...