Ja trzymam akcje od zeszlego roku ze srednia 3,3 i nie wazne jest jaki teraz jest kurs. Zeszloroczna dywidenda + tegoroczna i licze ze jeszcze w przeciagu kilku lat otrzymam kolejne. Do tego kurs z pewnoscia w ciagu kilku lat bedzie wyzszy o minimum kilkadziesiat procent. Lepiej niz u Banksterow.