Dnia 2016-04-21 o godz. 18:32 ~kk napisał(a):
> niby się nie tłumaczy, niby go to śmieszy, ale żal d.. sciska bo inni kupili, a on nie miał odwagi jak była okazja :)
>
> najważniejsze, że przed sobą się już usprawiedliwił... on się nie pomylił, on nie kupił bo gra grubo i niemiałby jak wyjść z inwestycji - przecież ciągle brak popytu ;)))
wykresopłaczku, ty przecież piszesz o swoich kompleksach, co ciebie by bolało,
o tym jak ty byś sie czuł...
twoja projekcja tych frustracji jest tak rozbrajajaca, że aż ci współczuję...
jak to zabawnie czytać kogoś, kto myśli, że wie o mnie więcej niż ja sam...
pisz dalej, nie przestawaj! liczę na ciebie!