Po ostatniej mega wolumenowej sesji pod nius o dywidendzie 6 kwietnia - ani razu potem:
- wolumen nie wyniósł nawet połowy tej sesji
- nie pojawiło się żadne info o zmianach w akcjonariacie (co uprawdopodabnia przypuszczenie, ze walorem tylko mielono)
- kurs ani razu nie dotknął 3,79
- od tamtej sesji jest wciąż tylko wywalanie na opadajacym kursie przy podawaniu tlenu na malejącym wolumenie i braku chętnych do kupowania
ponadto:
http://at.biznesradar.pl/7fa06e50e60afcb2522c1205d5e5d7f8.png
dziś kurs przebił słabe ostatnie wsparcie, choć podawacze tlenu starali się ratować wizerunek arcyśmiesznymi transakcyjkami w dogrywce...