niby się nie tłumaczy, niby go to śmieszy, ale żal d.. sciska bo inni kupili, a on nie miał odwagi jak była okazja :)
najważniejsze, że przed sobą się już usprawiedliwił... on się nie pomylił, on nie kupił bo gra grubo i niemiałby jak wyjść z inwestycji - przecież ciągle brak popytu ;)))