I jeszcze jedną rzecz ci janek powie :))))))
Rozumiem że do tej pory płacenie podatku to rzecz dla ciebie obca, bo nigdy nic nie zarobiłeś :))))))))))
Ja zarabiam i dla mnie normalne jest płacenie podatków :))))))
Skoro trafiłeś na ABCDatę przyzwyczajaj się do tego :))))))
No chyba że rządzący zniosą podatek od zysków kapitałowych w co mocno wątpię :))))))))))))))))))))))))))))