nie wypłakiwać się tu, tylko kupować albo poskarżcie się mamusi, wykresopłaczki...
wy tu jesteście od naganiania, więc do roboty!
co to ma być?! - jedna transakcja co pół godziny?!
kupować, a nie jęczeć na forum!
i kupować nie 100 akcji, ale sto razy więcej!
Pokażcie, jakie z was rekiny giełdowe, a nie płaczliwy plankton!
Przecież nie będę wam podawał tlenu, wykrespłaczki!
wolumen 36 K... - śmiech na sali!
dwóch drobnych poprzerzucało sobie akcyjkami...
pewnie dwóch wykresopłaczków z tego forum... ;)