tak to sobie dalej tłumacz frustracie od podbitek, mielenia walorem i braku popytu :)))
jasnowidzem nie jestem, wystaczyło kupić akcje przy 3,1x, ja zauważyłem wtedy okazję żeby tanio kupić dobrą spółkę, która dodatkowo płaci wysokie dywidendy...
no ale dla ciebie oczywiście był za mały wolumen więc pozostaje Ci dalej płakać na forum jednocześnie pisząc jak bardzo Cie to wszystko śmieszy ;)