Dnia 2016-04-21 o godz. 17:18 ~kk napisał(a):
> największym rekinem jesteś ty płaczku bez akcji, to przecież tobie wolumen na Dacie nie pozwala wejść i wyjść z inwestycji :)
>
> my, plankton, spokojnie przy tym wolumenie zarabiamy :)
fajnie czytać, jaki z ciebie jasnowidz...
lubie takich, co wiedzą lepiej ode mnie, co mam i czego nie mam, czy wchodzę lub wychodze z daty...
to zawsze najśmieszniejszy dowód desperacji i frustracji
uciecha z takich postów - bezcenna! ;)
zarabiaj dalej!
i wypłakuj sie na wykresa! ;)