Dnia 2016-04-20 o godz. 17:05 ~janek napisał(a):
> Janek to ci wytłumaczy że trzeba kupować wtedy gdy jest tanio :)))))))
> Tak jak teraz :)))))))
> A potem to już tylko uśredniać za dywidendę :)))))))))
>
> Kiedyś się nauczysz tych prostych zasad zarabiania :)))))))))))))))))))))))
to tanio jest czy dopiero będzie?
wciąż nie umiesz wyjaśnić, czemu w kilka sesji zleciało z 3,79 na 3,65?