Dnia 2016-04-20 o godz. 17:38 ~kk napisał(a):
> O proszę, pierwszy raz zgadzam się z wykresem - dobre kreski wkleiłeś, lukę trzeba domknąć i można dalej jechać do góry.
tiaa..
"trzeba"...
"można"...
wielu od lat tak tu zaklina rzeczywistość...
życzenia a rzeczywistość to różne sprawy...