Dnia 2016-04-29 o godz. 11:33 ~wykres napisał(a):
> no, taniocha,
> jasnowidze - kupować, a nie bawić sie w tzrepakowe podbitki setką akcyjek... ;)
Proszę, proszę. Jemu nie można mówić jak ma inwestować pieniądze, ale nam można.
A szkoda wykresie, bo na razie twoje jasnowidzenie się nie sprawdza. Posłuchałbyś innych, bo na ABC Dacie twoje wróżenie się nie sprawdza.
Moje 3.15 ma się świetnie. A ty co tam widziałeś? Trend spadkowy? Wywalanie? 2.70?
Ci co wyszli muszą ci podziękować :)
Autor: ~wykres [78.28.34.*] 2016-03-01 15:26
Opublikowano przy kursie: 3,23 zł , zmiana od tamtej pory: 12,38%
Re: ABC DATA - ciekawa inwestycja zamiast lokaty bankowej
nadal nie widzisz wywalania?...
do twego 3,15 niedaleko
trend spadkowy trwa
kupujących nie przybywa, lecz ubywa
formacja podwójnego szczytu kształtuje się coraz wyraźniej...
ale spoko, nie będę cię straszył, ze własciwie to juz chyba ostatni moment na wyjście bez strat po odliczeniu prowizji...
http://at.biznesradar.pl/cbc0abd992a4d62265053ed1df67b9ea.png