Kolego daj nam porozmawic i kup sobie te lody i idz juz do irka. Juz chyba ktos ci to mowil.
Wracajac do naszego stalego tematu, to mozna zauwazyc, ze dzisiaj ameryka spanikowala. Mysle, ze w tych dzisiejszych spadkach zapomnieli ze Wlosi sa za duze na to aby upasc. Wlosi to juz nie Grecja. Sa czescia domina, ktore nikt nie odwazy sie przewrocic.