czytajac te wszystkie bajki zadaje sobie pytanie jak dlugo wy ktorzy piszecie jestescie na rynku i jakie macie doswiadczenie prosze sie pochwalic napisać.Chetnie poczytam opisy zyskownych transakcji i precyzjny opis jak do tego doszlo.Ktos kto napisze i jest tu wiecej niz 5 lat prosze bardzo niech piszeoanalizie technicznej ktora mu przepowiada wzrosty na kolejne 4 lata.Cala reszta niech spierd...do kuchni obierac ziemniaki drodzy panstwo.