O jakiej Ty chlopie piszesz dystrybucji???Gdzie Ty widzisz te dystrybucje????Na boryszewie??Na mieszku???Gdzie jest ta dystrybucja o czym ty mowisz.??Rynek znajduje sie od dwu lat w sekularnym trendzie wzrostowym ktory nie skonczy sie przed koncem tej dekady.