Dnia 2011-11-08 o godz. 18:05 ~venta napisał(a):
> Bessa sie powoli konczy zarówno jesli chodzi o czas trwania
> jak i nastroje na rynkach.W 2012 najprawdopodobniej
> bedziemy mieli silne odbicie.Poza tym te kilka bilionow
> wykreoanych przez rzad USA pustych $ gdzies musi zostac
> zainwestowane -sadze ze bardzo duza czesc wpłynie na rynki
> akcji.
to ścierwo nie ma szans na wzrosty Król jest nagi a Latacz krętaczy