Kryzysy przychodzą i kończą się niespodziewanie, wojny i kataklizmy, często mające wpływ na giełdy, są nieprzewidywalne, większość ruchów cen na giełdach odbywa się z nielogicznych powodów, tak samo jak większość kupujących i sprzedających to spekulanci, a nie inwestorzy Tylko gruntowna analiza techniczna na giełdach może w długim okresie przynieść dobre wyniki, analiza fundamentalana to tylko wróżenie z fusów. Tak i tu zacznie sie wzrost bez wzgedu na fundamenty. Wszystko zgodnie a technika.