Moim zdanim zagrozenie minelo. Wszystko ladnie i elegancko wyglada.Grudzien na rynku pewno bedzie ok. Obroty na rynku sa niewielkie, wiec nie wiele trzeba aby zamieszac. Spodziewam sie naglej porannej pobudki juz pod koniec tygodnia, ktora doprowadzi do szaleństwa.
pozdrawiam.
.