ja jestem na rynku od 2002 r .Moja najzyskowniejsza transkcja byl zakup Rolimpexu po cenie 3 zl i sprzedaz po 12 zl dzialo sie to w przed polaczeniem z prowimi.Mysle ze niewielu ztu madrzacych sie swymi wywodami pamieta ten czas i spolke ktorej dzis juz nie ma.