Mam nadzieję, że ludzie w końcu zrozumieją, że w tym ludzko-zwierzęcym stadzie to człowiek ma być dominujący.
To człowiek ma dyktować warunki, a zwierzak podporządkować się.
Mam nadzieję, że i w tej dziedzinie będziemy gonić kraje bardziej cywilizowane .
I że nastąpi to wcześniej niż później
Czego Tobie, wszystkim Wam i sobie życze.