Trzeba patrzec na calosc analiz opisujacych obecny proces, trwajacy od miesiaca.
Moje oczekiwania co do korekty do potencjalnego punktu zwrotnego nie sprawdziły sie.
Rynek na małym wolumenie i przy bierności podaży dryfuje do góry. Budowany dobrymi informacjami w mediach o decyzjach mających zażegnać kryzys w Europie.
To daje sposobność do dystrybucji akcji nabywanych w niedawnej panice. Trzeba jasno powiedzieć, że o ile na poszczególnych akcjach widać dystrybucję to na centrozapie nie widać jasnych oznak tego procesu. Mysle, ze to wytworzy silny sygnal kupna.