Napisalem dzisiaj kartke i przywiesilem na tablicy ogloszen zeby wszyscy widzieli. Ciekawe jaka bedzie reakcja:
Drogi inwestorze!!!
Masz Psa?
Zaopiekuj się nim!
Spraw by wiecznie nie szczekał nie ujadał
i nie wył jak nie ma Ciebie w domu!
Cisza trwa na tym watku
Pozwól pisac innym w spokoju!
Nie masz czasu? oddaj zwierzę w dobre ręce!