Pesymistą nie jestem, i fajnie by było, gdyby ta wizja okazała się prawdziwa, ale orzechów przeciw perłom na to nie postawie. zakladam że perły są bardziej wartościowe ;)
Hossa jest możliwa, ale nawet jak przyjmiemy że giełdy wyprzedzą wzrost PKB o 3 kwartały, to raczej o hossie na gieldzie możemy mówić w II, Ill kwartale przyszlego roku.
Ps
Kolega IRENEUSZ prosze pisz na swoich forach i dla swoich kolegow.