Jutro wig 20 + 3 %, a centroszmata 0,19 PLN i lecimy na moje 0,11 PLN.
P.S. Iruś oddacie mi trochę po 0,11 PLN i będziecie te akcje widzieć jak świnia niebo, ale nie przejmuj się innych też nie zobaczycie nie ważne po ile były brane, na pewno dostaniecie na nich w plecy GŁĄBY BUHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!