Nie wierzę w hosse,ale nikt też nie chciał wierzyć w
początek bessy,a prawda jest taka,że hossa rozpoczyna sie po
cichu,uznawana za korektę bessy.Gdyby było inaczej to byli by
sami milionerzy giełdowi.Tanio kup drogo sprzedaj,łatwo
powiedzieć,trudniej wykonac.