Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,05 zł , zmiana od tamtej pory: -9,52%

Re: Abadon - Wuczyński - Awbud -sąd? O co tu chodzi?

Zgłoś do moderatora
I jeszcze jedno mmm przeczytaj sobie mój wpis z 22 grudnia, gdzie napisałem, że zapewne Muraop będzie chciał zrobić wezwananie i gdzie podkreślam, że cena jest skandalicznie niska, a spółka mimo, że ma potencjał to jest wyceniana jak bankrut. Pisałem to wyżej, że niektórym może się nie podobać idea kontaktu Inwestorów Indywudualnych-i będą celowo chcieli Nas skłócić, taki mmm pisze głupoty jakobym ja miał cokolwiek wspólnego z działem propagandy Muraoplu - tak i sam bym jednocześnie pisał o cenie w wezwaniu, że powinna być wyższa! Chyba sam jesteś z jakiegoś działu propagandy mmm próbując jeszcze podzielić i pisać głupoty - fakty są faktami, gdybym był rzekomo z działu jakiejkolwiek propagandy to pisałbym, że cena jest ok i w ogóle warto sprzedać po tej cenie bo może być gorzej etc. Czytaj uważnie i ze zrozumieniem kto co pisze, a nie piszesz głupoty, mylisz pojęcia i co gorsza próbujesz jeszcze imputować coś co nie ma nic wspólnego z rzeczywistością! Szczęśliwego Nowego Roku tym Akcjonariuszom którzy doskonale wiedzą, że akcje Awbud są o wiele więcej warte niż ich obecna wycena rynkowa czy ta zaproponowana przez Murapol. Pozdawiam i życzę wieku dobrych decyzji inwestycyjnych w 2019, natomiast hejterami lub konfabukantami na forum nie ma co się przejmować tylko ich prostować jak piszą głupoty

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AWBUD 0,00% 0,95 2020-09-09 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.