Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,08 zł , zmiana od tamtej pory: -12,04%

Re: Abadon - Wuczyński - Awbud -sąd? O co tu chodzi?

Zgłoś do moderatora
Będą chcieli Wuszyńskiego ,,zmobilizować” ale on na pewno nie będzie chciał oddać lekką ręką po 1,08 to jest pierwsze wezwanie jeśli nie osiągną po nim 90% to nie będą mogli zrobić wezwania przymusowego. Mogą też skupować z rynku w takiej czy innej formie aby osiągnąć te 90% chociaż bez akcji Wuszyńskiego to tego nie dokonają, 1,08 wydaje się być śmieszną ceną jak na Awbud chociaż ja i tak się cieszę bo przy tej cenie mam bardzo dobry zysk ale na pewno nie oddam wszystkich akcji po takiej relatywnie niskiej cenie. Murapol ma tak istotny pakiet akcji, że jest zdeterminowany kupić je wszystkie bo chce poukładać wszystkie klocki przed zrobieniem IPO Murapolu.
El_Presidente

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AWBUD 0,00% 0,95 2020-09-09 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.