Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,62 zł , zmiana od tamtej pory: 53,23%

Re: Abadon - Wuczyński - Awbud -sąd? O co tu chodzi?

Zgłoś do moderatora
Przecież za 2017 rok była w Awbudzie strata w wysokości ok. 28 mln zl. Przecież teraz jakos "cudownie" nie zniknęła. Do tego dochodzi strata za trzy kwartały 2018 roku - wyniki podane przez sam Awbud 29 listopada 2018 r. wraz z info, że wyniki są gorsze niż w 2017 roku. Do tego dodać "gwałtowne" rezygnacje wszystkich dotychczasowych członków zarządu Awbudu. Teraz mamy duży i pewnie długi proces związany z roszczeniami jednego z głównych akcjonariuszy. Zresztą Awbud maksymalnie opoznil podanie informacji o otrzymaniu pisma od Wuczynskiego. Wszystko po to, żeby nie "zepsuć" propagandowej konferencji Murapolu 12 grudnia, a pismo od Wuczynskiego dostali 5 grudnia. Opublikowali komunikat dopiero 21 grudnia, tuż przed okresem świątecznym - wszystko po to, żeby zmniejszyć negatywną reakcję giełdy na ten "news". Tak więc końcówka 2018 roku jest w Awbudzie burzliwa. Czy wiadomo co z tym kontraktem i aneksem do tego kontraktu na budowę hotelu w Międzyzdrojach? Bo tam też Awbud czegoś nie ujawnił w raporcie o tym kontrakcie i była jakaś "ściema".

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AWBUD 0,00% 0,95 2020-09-09 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.