Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,05 zł , zmiana od tamtej pory: -9,52%

Re: Abadon - Wuczyński - Awbud -sąd? O co tu chodzi?

Zgłoś do moderatora
No widzę że mmm chyba sylwestra rozpoczął już po 13 i konsumował wyskokowe napoje pisząc takie głupoty :) jskbobym był przedstawicielem działu propagandy Murapolu :) Tym bardziej pisząc i podkreślając za każdym razem, że cena zaproponowana przez Murapol jest dla nich korzystna bo skandalicznie niska dla Akcjnariuszy Indywidualnych i że sam nie chce sprzedawać tych akcji tak nisko to rzeczywiście pisząc, że cena powinna być wyższa i reprezentując wyłącznie swoje interesy- tym samym interesy Indywidualnych na pewno myślę o interesie Murapolu, a nie o własnym interesie :) Himalaje absurdu, naucz się dzieciaku czytać ze zrozumieniem, wyciągać wnioski, zawsze stoję i będę stał po stronie Inwestorów Indywudialnych i na tej i w każdej innej spółce, a ty masz chyba jakiś problem sam ze sobą

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AWBUD 0,00% 0,95 2020-09-09 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.