Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,62 zł , zmiana od tamtej pory: 53,23%

Re: Abadon - Wuczyński - Awbud -sąd? O co tu chodzi?

Zgłoś do moderatora
aha dobra sory to się pomyliłem, szukałem na Awbudzie zamiast na Abadonie
no to tym bardziej jestem ciekawy o co tam poszło że nie przyjęli oferty

"Umowa reguluje także:
(a) zasady przyszłego ładu korporacyjnego w Awbud,
(b) ustanowione na rzecz Emitenta prawo pierwszeństwa nabycia akcji w Awbud,
(c) ograniczenia w nabywaniu i zbywaniu akcji w Awbud,
(d) ustanowioną na rzecz Wspólników opcję sprzedaży wszystkich akcji w Awbud należących do Wspólników (na dzień realizacji opcji),
(e) ustanowioną na rzecz Emitenta opcję odkupu wszystkich należących do Wspólników akcji w Awbud (na dzień realizacji opcji odkupu) oraz
(f) poręczenie ustanowione przez Murapol Spółka Akcyjna z siedzibą w Bielsku-Białej za wszelkie zobowiązania pieniężne Emitenta wynikające z zawartej Umowy. "

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AWBUD 0,00% 0,95 2020-09-09 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.