Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,05 zł , zmiana od tamtej pory: -9,52%

Re: Abadon - Wuczyński - Awbud -sąd? O co tu chodzi?

Zgłoś do moderatora
Ponieważ jest pewna Grupa Inwestorów Indywidualnych posiadających akcje Awbud, warto nawiązać kontakt i policzyć swoje akcje, mam kotakt do pewnych Akcjnariuszy Indywidualnych, jednak razem jest Nas o wiele więcej. Teoretycznie w naszych rękach jest 1566160 akcji, naturalnie w praktyce może ich być mniej ale kilkaset tysięcy, a być może przy odpowiedniej moblizacji ponad milion akcji mamy. Oczywiście nie uwzględniam tu akcji zarówno Grupy Murapol jak i Pana Wuszyńskiego. Powody dla których warto mieć kontakt i się zjednoczyć są oczywiste- cena zaproponowana w wezwaniu jest ceną minimalną jaką określa ustawa - 1,08 zatem nie uwzględnia ona premi za ewentualną odpowiedź na wezwanie, średnia premia na przestrzeni lat 2010-2017 w wezwaniu według KMPG to 14,3% powyżej ceny minimalnej przy czym warto podkreślić, że w przypadku chęci wycofania spółki giełdowej z obrotu-co jest bardzo prawdopodobne w przypadku Awbud, gdyż grupa Murapol ma już 66% a chce mieć 100% akcji i wówczas premia jest jeszcze znacząco wyższa, tak więc cenna w wezwaniu powinna być wyższa, gdyby natomiast oprzeć się ma cenie godziwej to ona jest jeszcze wyższa, biorąc pod uwagę historię, renomę grupy Awbud, a przede wszystkim skalę projektów jakie realizowała i jest w trakcie realizacji. Poniżej zostawiam maila do siebie, jeśli ktoś z Indywidualnych chce się jeszcze Zjednoczyć, policzyć Nasze akcje i napisać swoje zdanie odnośnie oczekiwanej cenny w wezwaniu to proszę śmiało pisać. Głównym argumentem działania jest po prostu Nasz wspólny interes jako Akcjonariuszy Indywidualnych oraz szczere przekonanie, że akcje Awbud są znacznie więcej warte niż ich obecny poziom rynkowy. Przypomnę tylko, że jednoczenie się Akcjonariuszy Indywidualnych w procesie po ogłoszeniu wezwania jest czymś naturalnym na przestrzeni ostatnich lat. Każdy kto chciałby dołączyć niech pisze do mnie maila oraz ile akcji posiada i jakie ma oczekiwania odnośnie cenny w wezwaniu, oczywiście warto oprzeć swoją oczekiwaną cenę o rzeczowe argumenty w kilku zdaniach. Może być tak, że tego typu inicjatywa komuś nie będzie na rękę ale to Nasze prawo jako Akcjonariuszy Indywidualbych i ewentualne niemertoryczne komentarze najlepiej ignorować

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AWBUD 0,00% 0,95 2020-09-09 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.