Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,05 zł , zmiana od tamtej pory: -9,52%

Re: Abadon - Wuczyński - Awbud -sąd? O co tu chodzi?

Zgłoś do moderatora
Po 1. Wuszyński jego rodzina ma kasę ze sprzedaży wcześniejszej akcji jak był fundusz Petrofox tylko tu bardziej już grają ambicje i świadomość tego, że firma jest warta o wiele więcej niż te 1,08 za akcje. Same kontrakty roczne w kolejnych latach jak napisałem kilka dni temu to spokojnie może być ok 200-300 mln lub lepiej, tak samo jak pisałem ok 2 tygodnie temu, że ta wycena akcji to żart i w kolejnych lata h sam zysk netto może być znacznie wyższy niż ta kapitalizacja kilka milionów, a mogą być takie lata, że zysk netto będzie kilkukrotnie przewyższał kapitalizację kiedy akcje były ok 0,6-0,7. Po 2. Będą chcieli uzyskać te 90% żeby ewentualnie zrobić przymusowy wykup ale bez akcji Wuszyńskiego tego nie zrobią ale jest na to pewna możliwość z ich strony jaka- już piszę jeśli zbiorą z wezwania i też z rynku łącznie z tymi 66% co mają i uzyskają 80% czyli 4/5 to mogą zwołać walne i przegłosować emisję bez prawa poboru i wyemitować taką liczbę akcji żeby Wuszyński miał mniej jak 10% ale ta procedura potrwałaby jednak dużo dłużej przynajmniej ok 2-3 miesiące, samo ogłoszenie walnego to 26 dni później głosowania i kilka tygodni na domknięcie emisji No i przede wszystkim muszą mieć te 80% a Wuszyński ma 15% więc wiadomo co będzie z kursem i dlaczego jest zbierany po 1,05-1,06-1,07-1,08 większymi wolumenami, a jak to się skończy i nikt nie będzie chciał oddawać w tych cenach to siłą rzeczy kurs musi powędrować wyżej. To zamieszanie z pakietem akcji W i jak to określiłem ,,mobilizacja” sugeruje w jakim celu to jest robione. Pozdrawiam!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AWBUD 0,00% 0,95 2020-09-09 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.