Od tego czy kurs powisi kilka dni czy nie zależy tak naprawdę poziom sprzedaży. Przy sprzedaży na poziomie 150 czy 200 mln $ nie sądzę, żeby ten kurs wisiał kilka dni. Co do dyrdymałów o okresie zamkniętym to w sumie po co to tłumaczyć. ;-) Zresztą poszło o 8% w górę, trolle zniknęły. Wydaje się, że poniedziałek do południa to będzie ostatnia szansa i jeszcze mogą zrobić próbę cofki na kursie. Po walnym mam nadzieje, że nastąpi dłuższa chwila mocnej zieleni.