Steve i maxswinger sugeruja spadki. Co prawda z powodow wzajemnie sprzecznych. Jeden uwaza że już wszystko w cenie i papier nie jest więcej wart, drugi że jego znajomi z dużym kapitałem chcą mechanizmem z "kary wiekszej" skłonić do sprzedania akcji bo podniesienie do 150 zł by za mało akcji im dało.
A można po prostu zadać paryskie czy przypadkiem to co jeszcze inna osoba pisała : espi będzie (grubo) po wakacjach.
Więc albo long przestaje do zimy patrzeć na kurs albo dobrze byłoby inspirowac się sugestia alicji.
A w środę 1 lipca. I Trzeba miec plan co jeśli nie ma espi