Iceberg, jeśli lubisz zadzierać nogę i lizać się po jajkach, to twój problem, ale nie pisz "my". Jeśli dla ciebie jest wielkim problemem podpisanie dealu w lipcu lub sierpniu, a nie w czerwcu, dealu na CC, to też jest twój problem. Dla mnie i dla wielu tu siedzących ICE to inwestycja na long term i liczy się dowożenie tematów, a nie koniecznie w punkt czasowy, bo nie wszystko zależy od Medinice. Ich założenia niekoniecznie muszą się idealnie spinać z ich partnerami biznesowymi. A Amerykanie to doświadczeni negocjatorzy.