Zgadzam sie z Toba..masakry nie ma ale powoli zacznie sie robic jak nic nie wpadnie..emisja dla Prezesa wiadomo gladko pojdzie..to ze sie na pewno stara bardzo i zapewne nie do konca wszystko od Niego zalezy bardzo mozliwe to nie byle jak umowa ale fakt tez jest taki ze Prezes powiedzial przynajmniej jedno urzadzenie do konca czerwca i z tego na pewno bedzie rozliczany..i tu nie chodzi o podejscie kto nie krzyczy z nami ten troll bo wszyscy tu poki co czekamy i watpie zeby ktos sprzedal akcje przed samym deadlinem..ale chodzi o obiektywne podejscie do tematu..piatkowa podbitka to oddech przed poniedzialkiem co sie wydarzy i tankowanie paliwa..ciekawa lekcja jak to przygotowali Alicja sporo ty dostrzega i Max moze miec racje..wiec albo dzida gora jak cos wpadnie..albo zrniecie w dol i na kazdy scenariusz warto byc przygotowanym