Iceberg901 to nie pierwszy wpis na bankierze świadczy o tym kto jest dłużej na spółce xd ale niech ci będzie że jesteś tu od powstania spółki. Chodzi o to że to jest już twoje kolejne załamanie nerwowe i zwątpienie w prezesa-spółkę (już raz cię ktoś uspokoił bo też psioczyłeś) i nic ci nie radzę broń Boże bo za chwilę mi tu napiszesz że cię naganiam na sprzedaż. Tylko albo siedzisz long albo się spinasz na każde wahania kursu co właśnie robisz bo już myślisz że będzie w środę lawina sprzedaży. Ktoś sie boi to sprzedaje w miarę na górce wychodzi i idzie gdzie indziej a ty taki niewierny Tomasz uwierzę jak zobaczę daje wam czas do 30.06 godz 23.59 ewentualnie przedłużę do 01.07 godz 8:59 to tak nie działa ale co ja tam wiem. Nawet jak kurs spadnie na dużo niżej to co to zmienia w długiej perspektywie? To że raz masz x10 a teraz x3 to cię uwiera? A jak pójdzie na 150 to co oddasz akcje ? A jak z tych 150 spadnie na 70 to też pretensje będą do prezesa że sprzedali a spadło ? Ty się zastanów co zrobisz po dealu bo to będzie ciekawe do rozkminy a nie że buja i czerwiec się kończy. Wrzuć na luz każdy by chciał żeby szło po sznurku ale nie zawsze tak jest jak zakładamy czy prezes. Będzie dobrze jeszcze wspomnisz :)