Nie do połowy roku miała być na 100% tylko zakładali że będzie jedna to jest znacząca różnica, co ty się tak pieklisz, przeczytaj dokładnie jak było. Jak nie wytrzymujesz ciśnienia to sprzedaj i po kłopocie bo jeszcze nie jeden wysiądzie z pociągu przed właściwym peronem i będzie płacz a bujanie w obie strony jeszcze nie jeden raz się odbędzie.