A kto Mareczku tak powiedział, że umowa ma zostać klepnięta do końca czerwca może ty? Albo jakiś inny Symbian bezimienny? Koniec czerwca to termin wygasającego LOI a co dalej to w rekach poważnych biznesmenów a nie śmiesznych troli z jeszcze bardziej śmiesznego bankierowego forum.