Ja sie w pelni zgadzam z BDG twarde stapanue po ziemi bez skrajnisci w jedna i druga strone..do polowy roku miala byc umowa na przynajmniej jedno urzadzenie..jest za 5 dwunasta..przestanmy sie tu lizac po jajkach i usprawiedliwiac ze negocjacje trwaja i sratytaty bo skoro slowo sie rzeklo..to rynek to zweryfikuje..mozna sie dluzej piescic z CC bo wieksza kasa ale PP po ostatnim info z espi powinno byc pchniete mam nadzieje ze pod to czekalo bo pachnialo od tym od kwietnia..dzisiejsza podbitka to back up dla bezpieczenstwa gdyby cos wyskoczylo w poniedzialek albo tankowali paliwo na kolejny zrzut i rczej to drugie.. bo jak nie wypali do wtorku to bedzie jazda w dol ze bedziemy sie pietami po d.... klepac..tu zadne upiekrzanie ze potrzeba czasu na takie negocjacje nie pomoze..ile mozna klepac deal co jedni pisza i na drugich czekaja miesiac na odpowiedz?! No bez jaj spolka tez sie powinna szanowac bo beda j tak zawsze wodzic za nos