Forum Forex +Dodaj wątek

Dziwne forum baxa

Zgłoś do moderatora
Niespotykane forum muszę przyznać,

mistrz bax kupuje zawsze na minimach i bije kokosy, - oczywiście cała Polska bije brawo i podziwia :) hahaha
a jak mistrz bax wtapia podając poziomy wejść( patrz eski na eur/dol a wcześniej dziesiątki innych przykładów ) to jakby nic się nie stało. I mało tego - wszyscy ślepi i nikt tego nie zauważa.
Za ile ty bax wchodzisz ? 
No chyba że się gra za 1000 zł a robi tylko otoczkę...albo tylko robi się otoczkę bo forum ci płaci za pisanie ? 
Inni nie gorsi czy też nie lepsi, same strzały w 10 !!
Jest tu kilku rozsądnych ludzi - to prawda, ale niewielu
Smutne, ale prawdziwe