Chłopaki bez obrazy ale idźcie ze swoimi wywodami i przemyśleniami upuścić podniecenie gdzie indziej. To forum jest własnością Bankier.pl, że BAX na nim jest nr 1 bo jest już z tego co pamiętam (ja jestem jakieś 8lat wcześniej XXX teraz CASH) A on pewnie dużo wcześniej. Ma dużą wiedzę i trafne wejścia i wyjścia. Oczywiście nie jest wróżką i czasem żle obstawi jak czasem każdy kto obraca kasą kilka razy na dzień. Korzystam z porad jak i Baxa i innych i jest ok bo sam wiedzy brak.
Jak wy jesteście tacy mądrzy to piszcie o wejściach wyjściach na walutch i perspektywach w nabliższym czsie i po 2 miesiącach zobaczymy co jesteście warci. Ja poproszę parę Euro/PLN. No to co startujemy.??