Forum Forex +Dodaj wątek
Dużo jest też osób które mają fizyczną walutę bo pracują w UK, USA albo w Europie i przesyłają pieniążki do Polski. Dla takich osób (sam jestem jedną z nich) to forum jest ważną wskazówką co robić i nie ukrywam, że wypowiedzi BAXa są jednymi z najbardziej merytorycznych i wyważonych. Dzięki BAX!