Forum Forex +Dodaj wątek

Re: Dziwne forum baxa

Zgłoś do moderatora
Ten BAX to nie ten sam co był 2 lata temu. "Stary" BAX odszedł i ktoś przywłaszczył sobie jego nick. A że stary BAX to był straszny ściemniacz to druga sprawa :)